Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
Tarihçe

Pemka İnşaat, kurulduğu tarihten itibaren gerçekleştirdiği işlerde kazandığı deneyim, tecrübe, uzmanlık ile eğitimli ve tecrübeli kadroyu  bünyesinde bulundurması nedeniyle Türkiye ve uluslar arası tünel inşaatı sektöründe aranılan ve tercih edilen bir firma olmuştur.

Pemka İnşaat’ın faaliyet alanı, baraj, tünel, yol, kazı ve dolgu, altyapı, üstyapı, sanat yapıları ve yapı inşaatı işleridir.Pemka inşaat günümüze kadar yurt içinde kamu ve özel sektöre taahhüt olarak gerçekleştirdiği toplam... ABD Dolarını aşan 15 projede 35 750 m otoyol, karayolu, enerji, derivasyon, madene ulaşım ve metro tüneli inşaatlarını başarı ile gerçekleştirmiştir. Pemka İnşaat halen Türkiye’de karayolu tüneli, enerji tüneli, metro ve demiryolu tüneli ve madene ulaşım yolu tüneli ile Avrupa, Orta Asya, Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri ve Rusya’da karayolu tüneli,metro ve demiryolu tüneli, kanalizasyon tüneli işleri ile yüklenici ve alt yüklenici olarak ilgilenmektedir.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri izleyen, çalışma koşul ve şartlarını sürekli yenileyen Pemka İnşaat, çalışan personeline özel ilgi ve özen göstermektedir. Bu prensip sayesinde kaynaklar verimli kullanılır ve çalışma olumsuzlukları asgariye indirilmiştir. Pemka İnşaat’ın temel prensiplerinden biri de emniyettir. İşin başlangıcından itibaren tüm safhalarda iş emniyeti ve sağlığı konusunda belirlenen kurallara çalışanların uyum sağlaması için eğitilmesi ve yapılan eğitimlerin tatbik edilmesi prensip haline getirilmiştir.

Pemka İnşaat bugüne kadar taahhütlerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmekte gösterdiği hassasiyet,yaptığı işin kalitesine ve estetiğine verdiği önem, yapım şartlarına göre yerinde ve zamanında sonuca ulaşacak çözüm üretme kabiliyetine sahip uzman teknik kadrosu ile inşaat sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

Hedefimiz

Güçlü yönlerimizi daha da geliştirerek işletmemizi büyüteceğiz; bunu, insanların istediği ve ihtiyaç duyduğu marka ve hizmetleri sunmaya devam etmek için farklı pazarlardaki tüketicileri anlama konusundaki geniş erişim kapsamımız ve uzmanlığımızı bir araya getirerek başaracağız. Sürdürülebilir iş modelimiz, milyonlarca insanın hayatında ve çevresel etkimizde fark yaratmayı amaçlamaktadır ve bu katkılarımızı çok daha artırmak için çalışmaya devam edeceğiz.

widget
Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

Hızlı Bir Şekilde Anasayfa Şablonunu Değiştirin

loading